Loading...
hei_poa_tresor_de_polynesie_multi_-_purpose_dry_oil_kujdesi_per_lekuren_3273816533063
0 përshtypje

Hei Poa Tresor de Polynesie Multi-Purpose Dry Oil

Vaj i thate shume perdorimesh, i pasur me vaj monoi, ushqen dhe hidraton floket, trupin dhe fytyren. Aplikohet ne lekure dhe ne majat e flokeve si nje … Lexo më shumë
-30%
2 499 lekë1 749 lekë njësi
Kodi: 3273816533063
Vaj i thate shume perdorimesh, i pasur me vaj monoi, ushqen dhe hidraton floket, trupin dhe fytyren. Aplikohet ne lekure dhe ne majat e flokeve si nje rutine ditore bukurie. Perberesit: Triglicerid Caprylic/Capric, Coco-Caprylate/Caprate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum (Aromë), Tocopheryl Acetate, Gardenia Taitensis Flower Extract, Tocopherol, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

Flakon 100ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu