Loading...
ladival_allergy_spf_20_gel_200ml_mbrojtje_nga_dielli_farmavitta_81368213
0 përshtypje

LADIVAL ALLERGISCHE 20 LF GEL 200 ML

Xhel hidratues kundër diellit, me mbrojtje mesatare me Spf 20. Per të gjithë individët, veçanërisht për ata me lëkurë me prirje alergjike. Me … Lexo më shumë
1 800 lekë njësi
Kodi: 4011548015797
Xhel hidratues kundër diellit, me mbrojtje mesatare me Spf 20. Per të gjithë individët, veçanërisht për ata me lëkurë me prirje alergjike. Me bazë ujore, nuk përmban yndyrna ose emulsifikues - nxitësit më të zakonshëm të formave të alergjive nga dielli, të njohura si "Mallorca-acne". Përthithet shpejt dhe lë pas një ndjesi të këndshme. Pa parfum, ngjyrues, vaj silikoni dhe agjentë konservues. Përdorimi: Aplikojeni në mënyrë të njëtrajtshme para se të dilni në diell dhe prisni sa të përthithet nga lëkura. Përsëriteni aplikimin rregullisht, për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pasi jeni larë në det, pasi jeni tharë dhe në rast se keni djersitur.
Markë:
Stada

Specifikime

Shishe 200ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu