Loading...
ladival_allergy_apres_gel_200ml_mbrojtje_nga_dielli_farmavitta
0 përshtypje

LADIVAL ALLERGISCHE APRES GEL 200 ML

Xhel hidratues pas diellit. I përshtatshëm per lekura alergjike nga dielli, akne Mallorca ose lëkure me yndyrë. Falë përmbajtjes me dekspantenol … Lexo më shumë
1 500 lekë njësi
Kodi: PZN-3374356
Xhel hidratues pas diellit. I përshtatshëm per lekura alergjike nga dielli, akne Mallorca ose lëkure me yndyrë. Falë përmbajtjes me dekspantenol dhe Vitaminë E siguron hidratim intensiv. Freskon dhe kuron lëkurën e irrituar nga dielli pas qëndrimit në plazh. Nuk përmban emulsifikues, parfum, lëndë ngjyrosëse dhe konservant. Përdorimi: Pas qëndrimit në diell lani butësisht lëkurën dhe thajeni. Më pas aplikoni xhelin në lëkurën e irrituar nga dielli dhe lëreni ta përthithë lëkura. Përsëriteni sipas nevojës.
Markë:
Stada

Specifikime

Shishe 200ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu