Loading...
ladival_allergy_spf_50_gel_200ml_mbrojtje_nga_dielli_farmavitta
0 përshtypje

LADIVAL ALLERGISCHE 50+ LF GEL 200ML

Xhel kundër diellit me mbrojtje shumë të lartë me spf 50+ për lëkura me tendencë alergjike. Ideal për mbrojtjen nga dielli, te të gjithë ind … Lexo më shumë
2 100 lekë njësi
Kodi: 4011548015872
Xhel kundër diellit me mbrojtje shumë të lartë me spf 50+ për lëkura me tendencë alergjike. Ideal për mbrojtjen nga dielli, te të gjithë individët, veçanërisht për ata me lëkurë me prirje alergjike. Me bazë ujore, nuk përmban yndyrna ose emulsifikues - nxitësit më të zakonshëm të formave të alergjive nga dielli, të njohura si "Mallorca-acne". Me veti shpërndarëse shumë të mira, përthithet shpejt dhe lë pas një ndjesi të këndshme. Pa parfum, ngjyrues, vaj silikoni dhe agjentë konservues. Mbron menjëherë lëkurën, pas aplikimit, ndaj rrezeve UVA-UVB, sipas rekomandimeve të BE. Përdorimi: Aplikojeni në mënyrë të njëtrajtshme para se të dilni në diell dhe prisni sa të përthithet nga lëkura. Përsëriteni aplikimin rregullisht, për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pasi jeni larë në det, pasi jeni tharë dhe në rast se keni djersitur.
Markë:
Stada

Specifikime

Shishe 200ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu