Loading...
ladival_allergy_face_spf_50_gel_50ml_mbrojtje_nga_dielli_farmavitta
5 5 2 Product
2 përshtypje

LADIVAL ALLERGY FACE 50+ GEL 50 ML

Xhel mbrojtës kundër diellit me mbrojtje shumë të lartë me spf 50+ për fytyrën, dekoltenë dhe duart. Me një formulë të lehtë, pa yndyrë. … Lexo më shumë
1 820 lekë njësi
Kodi: -13229661
Xhel mbrojtës kundër diellit me mbrojtje shumë të lartë me spf 50+ për fytyrën, dekoltenë dhe duart. Me një formulë të lehtë, pa yndyrë. I përshtatshëm për lëkurat që kanë tendencë të shfaqin alergji nga dielli, akne Mallorca ose lëkurë me yndyrë. Mbron nga djegia nga dielli dhe plakja e hershme e lëkurës dhe ofron një ndjeshmëri të këndshme në lëkurë. I përshtatshëm për përdorim ditor. Rezistent ndaj ujit. Përdorimi: Aplikojeni në mënyrë të njëtrajtshme para se të dilni në diell dhe prisni sa te perthithet nga lëkura. Përsëriteni aplikimin rregullisht, për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pasi jeni larë në det, pasi jeni tharë dhe në rast se keni djersitur. Shmangni kontaktin me sytë.
Markë:
Stada

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:10
Nje produkt me efikasitet te larte dhe mbrojtje perfekte. 0 ngjitje dhe perthithje maximale ne lekure. Nje produkt qe do jete gjithmone pjese e blerjeve te mia ne kohen e plazhit!
5 1 5
%V-07-19 %+0000:36
Kremi Ladival me spf 50 per fytyren pershtatet shume mire edhe ne lekurat me te ndjeshme si lekura ime. E rekomandoj per te gjithe ata qe kane lekure alergjike ose sensitive.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu