Loading...
ladival_child_after_sun_apres_milk2_200ml_mbrojtje_nga_dielli_farmavitta
0 përshtypje

LADIVAL CHILD AFTER SUN APRES MIL 200 ML

Locion hidratues pas diellit për fëmijë. Falë përmbajtjes me dekspantenol dhe Vitaminë E siguron hidratim intensiv. Freskon dhe kuron lëkurën … Lexo më shumë
1 520 lekë njësi
Kodi: 9240786
Locion hidratues pas diellit për fëmijë. Falë përmbajtjes me dekspantenol dhe Vitaminë E siguron hidratim intensiv. Freskon dhe kuron lëkurën e irrituar nga dielli pas qëndrimit në plazh. Aktivizon rigjenerimin e lëkurës. Nuk përmban emulsifikues, parfum, lëndë ngjyrosëse dhe konservant. Përdorimi: Pas qëndrimit në diell lani butësisht lëkurën e fëmijës dhe thajeni. Më pas aplikoni xhelin në lëkurën e irrituar nga dielli dhe lëreni te përthithet nga lëkura. Përsëriteni sipas nevojës.
Markë:
Stada

Specifikime

Shishe 200ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu