Loading...
ladival_kids_spf_50_spray_200ml_mbrojtje_nga_dielli_farmavitta
0 përshtypje

LADIVAL KIDS 50 LF SPRAY 200 ML

Spraj kundër diellit për fëmijë, me mbrojtje shumë të lartë me spf50+. Mbron lëkurën e ndjeshme të fëmijëve nga rrezet UVA dhe UVB. Siguro … Lexo më shumë
2 100 lekë njësi
Kodi: 4011548015858
Spraj kundër diellit për fëmijë, me mbrojtje shumë të lartë me spf50+. Mbron lëkurën e ndjeshme të fëmijëve nga rrezet UVA dhe UVB. Siguron një ndjeshmëri të këndshme në lëkurë dhe është i përshtatshëm në rast neurodermitis. Përdorimi: Aplikojeni në mënyrë të njëtrajtshme para se të dilni në diell dhe prisni sa të perthithet nga lëkura. Përsëriteni aplikimin rregullisht. Tundeni para përdorimit.
Markë:
Stada

Specifikime

Spray 200 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu