Loading...
ladival_empfindliche_haut_apres_pflege_lotion_mbrojtje_nga_dielli_13229738
0 përshtypje

LADIVAL SENS AFTER SUN (APRES) 200 ML

Xhel hidratues pas diellit, me një efekt ftohës të këndshëm. Zhvilluar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme. Freskon dhe kuron lëkurën e irr … Lexo më shumë
1 500 lekë njësi
Kodi: -13229738
Xhel hidratues pas diellit, me një efekt ftohës të këndshëm. Zhvilluar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme. Freskon dhe kuron lëkurën e irrituar nga dielli pas qëndrimit në plazh. Nuk përmban emulsifikues, parfum, lëndë ngjyrosëse, silikon dhe konservant. Përdorimi: Pas qëndrimit në diell lani butësisht lëkurën dhe thajeni. Më pas aplikoni xhelin në lëkurën e irrituar nga dielli dhe lëreni te përthithet nga lëkura. Përsëriteni sipas nevojës.
Markë:
Stada

Specifikime

Shishe 200ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu