Loading...
lip_balm_aloe_vera_5_7ml_esi_kujdesi_per_lekuren_farmavitta
0 përshtypje

LIP BALM ALOE VERA 5.7 ML

Balsam për buzët përmban përbërës natyral si Aloe Vera, vaj Argan, Shea Butter dhe vitaminë E. Aloe Vera është e njohur për vetitë qetësue … Lexo më shumë
600 lekë njësi
Kodi: 8008843128785
Balsam për buzët përmban përbërës natyral si Aloe Vera, vaj Argan, Shea Butter dhe vitaminë E. Aloe Vera është e njohur për vetitë qetësuese dhe shëruese, dhe është veçanërisht e dobishme kur bëhet fjalë për buzët e plasaritura; vaji i Arganit dhe Shea Butter ofrojnë hidratim të thellë për buzët. Mbrojtja nga dielli: me faktor mbrojtës 20. Pa ngjyrues, konservues, paraben dhe SLS. Testuar dermatologjikisht. Përdorimi: sipas nevojës.
Markë:
ESI

Specifikime

Stick
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu