Loading...
lip_balm_propolaid_5_7ml_esi_kujdesi_per_lekuren_farmavitta
0 përshtypje

LIP BALM PROPOLAID 5.7 ML

Balsami i buzëve, me përbërës natyralë si Propolisi, Aloe Vera, vaji i reeajit dhe vitamina E. Ushqen, hidraton dhe mbron buzët gjatë gjithë v … Lexo më shumë
500 lekë njësi
Kodi: 8008843010837
Balsami i buzëve, me përbërës natyralë si Propolisi, Aloe Vera, vaji i reeajit dhe vitamina E. Ushqen, hidraton dhe mbron buzët gjatë gjithë vitit nga dëmtimi i rrezeve të diellit dhe erërave gjatë çdo sezoni. Me faktor mbrojtës 20. I testuar dermatologjikisht. Përdorimi: sipas nevojës.
Markë:
ESI

Specifikime

Stick
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu