Loading...
lip_tea_tree_remedy_lip_balm_5_7ml_esi_kujdesi_per_lekuren_farmavitta
0 përshtypje

LIP TEA TREE REMEDY LIP BALM

Balsam për buzë me faktor mbrotjeje spf 20, me përbërje natyrale si vaji Tea Tree, vaj Argan, Shea Butter dhe vitamina E. Parandalon skuqjen, hidr … Lexo më shumë
660 lekë njësi
Kodi: 8008843010974
Balsam për buzë me faktor mbrotjeje spf 20, me përbërje natyrale si vaji Tea Tree, vaj Argan, Shea Butter dhe vitamina E. Parandalon skuqjen, hidraton dhe ushqen buzët. I testuar dermatologjikisht. Përdorimi: Sipas nevojës.
Markë:
ESI

Specifikime

Stick
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu