Loading...
crema-gel-farmavitta-neutrogena
0 përshtypje

Neutrogena Hydro Boost Cream-Gel 50 ML

Xhel krem hidratant, për lëkurë të thatë, i pasur me acid hialuronik. Hidraton dhe rivendos barrierën natyrore të lëkurës kundër humbjes së … Lexo më shumë
1 690 lekë njësi
Kodi: 3574661309743
Xhel krem hidratant, për lëkurë të thatë, i pasur me acid hialuronik. Hidraton dhe rivendos barrierën natyrore të lëkurës kundër humbjes së lagështisë. Formula unike e kremit me xhel lejon ujin të thithet shpejt si një xhel, por ka fuqinë hidratuese afatgjatë të një kremi. Pa aromë, ngjyrues apo vaj. Jo komedogjen. Përdorimi: Aplikohet cdo ditë ne fytyrë të pastër dhe qafë me lëvizje rrethore për përthithje më të mirë.
Markë:
Neutrogena

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu