Loading...
water-gel-farmavitta-neutrogena
0 përshtypje

Neutrogena Hydro Boost Water Gel Moisturiser 50 ML

Krem ​​hidratues për lëkurë të thatë, i pasur me acid hialuronik. Hidraton dhe rivendos barrierën natyrore të lëkurës kundër humbjes së … Lexo më shumë
1 690 lekë njësi
Kodi: 3574661309736
Krem ​​hidratues për lëkurë të thatë, i pasur me acid hialuronik. Hidraton dhe rivendos barrierën natyrore të lëkurës kundër humbjes së lagështisë. Pa aromë, ngjyrues apo vaj. Jo komedogjen. Përdorimi: Aplikohet cdo ditë ne fytyrë të pastër dhe qafë me lëvizje rrethore për përthithje më të mirë.
Markë:
Neutrogena

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu