Loading...
nivea_men_sport_kujdesi_per_lekuren_4005808735648
0 përshtypje

Nivea Men Sport 150 ml

Ruani freskinë edhe kur luani sport me Nivea Men Sport. Në mënyrë efektive mbron nga djersa dhe aroma e trupit deri në 48 orë. Nuk permban alkoo … Lexo më shumë
330 lekë njësi
Kodi: 4005808735648
Ruani freskinë edhe kur luani sport me Nivea Men Sport. Në mënyrë efektive mbron nga djersa dhe aroma e trupit deri në 48 orë. Nuk permban alkool irritues në përbërjen e tij.
Markë:
Nivea

Specifikime

flakon 150ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu