Loading...
nivea_pearl__beauty_deodorant_spray_150ml_kujdesi_per_lekuren_4005808734528
0 përshtypje

Nivea Pearl & Beauty Deodorant Spray 150 ml

Deodorant ne forme spraj, garanton mbrojtje të besueshme kundër djersitjes, e cila zgjat deri në 48 orë. Përbërja unike e trajtimit me ekstrakte … Lexo më shumë
330 lekë njësi
Kodi: 4005808734528
Deodorant ne forme spraj, garanton mbrojtje të besueshme kundër djersitjes, e cila zgjat deri në 48 orë. Përbërja unike e trajtimit me ekstrakte margaritar i jep lëkurës butësi, tërheqje dhe një aromë joshëse. Me antidjersën Nivea Pearl & Beauty, ju do të ruani një ndjenjë pastërtie dhe freski gjatë gjithë ditës.
Markë:
Nivea

Specifikime

flakon 150ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu