Loading...
nivea_silver_protect_150_ml_kujdesi_per_lekuren_4005808733880
0 përshtypje

Nivea Silver Protect 150 ml

Deodorant ne forme spraj me formulë inovative me jone argjendi. Siguron mbrojtje efektive kundër djersitjes dhe aromës gjatë 48 orëve. Testuar d … Lexo më shumë
330 lekë njësi
Kodi: 4005808733880
Deodorant ne forme spraj me formulë inovative me jone argjendi. Siguron mbrojtje efektive kundër djersitjes dhe aromës gjatë 48 orëve. Testuar dermatologjikisht.
Markë:
Nivea

Specifikime

flakon 150ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu