Loading...
nivea_silver_protect_dynamic_power_spray_200ml_kujdesi_per_lekuren_9005800282749
0 përshtypje

Nivea Silver Protect dynamic Power Spray 200 ml

Nivea Silver Protect dynamic Power Spray me formulën e saj inovative me jone argjendi siguron mbrojtje efektive kundër djersitjes dhe aromës gjat … Lexo më shumë
330 lekë njësi
Kodi: 9005800282749
Nivea Silver Protect dynamic Power Spray me formulën e saj inovative me jone argjendi siguron mbrojtje efektive kundër djersitjes dhe aromës gjatë 48 orëve.
Markë:
Nivea

Specifikime

flakon 200ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu