Loading...
nivea_silver_protect_roll_on_50ml_kujdesi_per_lekuren_42242321
0 përshtypje

Nivea Silver Protect Roll-on 50 ml

Nivea Silver Protect Roll-on me formulën e saj inovative me jone argjendi siguron mbrojtje efektive kundër djersitjes dhe aromës gjatë 48 orëve.
330 lekë njësi
Kodi: 42242321
Nivea Silver Protect Roll-on me formulën e saj inovative me jone argjendi siguron mbrojtje efektive kundër djersitjes dhe aromës gjatë 48 orëve.
Markë:
Nivea

Specifikime

Flakon 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu