Loading...
noreva_xerodiane_ap__huile_nettoyante_anti_-_irritations_visage__corps_400_ml_kujdesi_per_lekuren_trupi_lekure_sensitive_3401360200975_1
0 përshtypje

NOREVA XERODIANE AP+ HUILE NETTOYANTE ANTI-IRRITATIONS VISAGE&CORPS 400ml

Vaj pastrues që largon papastërtitë e grumbulluara në sipërfaqen e lëkurës ndërsa e ushqen atë dhe e mbron nga tharja. Qetësues në ndjesit … Lexo më shumë
2 500 lekë njësi
Kodi: 3401360200975
Vaj pastrues që largon papastërtitë e grumbulluara në sipërfaqen e lëkurës ndërsa e ushqen atë dhe e mbron nga tharja. Qetësues në ndjesitë e kruajtjes. Baza pastruese e këtij vaji përbëhet nga glicerine, derivate të vajit të kokosit, vaji bimor i borage, vaj aguliçe, vaji Inca inchi i pasur me Antioksidantë, acide yndyrore dhe vitaminë E qe jane më pak agresivë sesa surfaktantët e zakonshëm. Respekton filmin hidrolipidik dhe nuk shkakton tharje. Ndihmon në luftën kundër thatësisë së lëkurës dhe dermatozave, veçanërisht ekzemës dhe psoriazës, ushqen lekuren dhe forcon filmin hidrolipidik. Struktura e saj e lëngshme dhe mbështjellëse shpëlahet lehtë dhe e lë lëkurën të butë dhe të qetësuar. Pa paraben, pa fenoksietanol.
Markë:
Noreva

Specifikime

flakon 400ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu