Loading...
olio_di_mandorle_dolci_500ml_esi_vajra_trupore_kujdesi_per_lekuren_farmavitta
0 përshtypje

OLIO DI MANDORLE DOLCI 500 ML

Vaj i bajames së ëmbël është përdorur tradicionalisht për vetitë e tij hidratuese dhe zbutëse. Nëpërmjet presimit në të ftohtë të farav … Lexo më shumë
1 940 lekë njësi
Kodi: A924950520
Vaj i bajames së ëmbël është përdorur tradicionalisht për vetitë e tij hidratuese dhe zbutëse. Nëpërmjet presimit në të ftohtë të farave të bajames, cilësia e vajit dhe vetitë e tij ushqyese nuk preken. Vaji I bajames së ëmbël është i pasur me acide oleike dhe linoleike të cilat kanë veti zbutëse dhe rekomandohen për trajtimin e lëkurës së thatë, të dehidratuar, lufton kruarjet e lëkurës dhe djegiet. Për përdorim të brendshëm: 1-2 lugë në ditë. Për përdorim të jashtëm: Sipas nevojës. Kujdes! Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjec. Mos tejkaloni dozën ditore të rekomanduar. Suplementet nuk duhet të zëvendësojnë një dietë ushqimore të balancuar dhe një stil jetese të shëndetshëm.
Markë:
ESI

Specifikime

Shishe 500 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu