Loading...
parasofting_5902026461108
0 përshtypje

Parasofting Piling Carape

Parasoftin pilling corape jane zgjidhje inovative per kujdesin intensive te lekures dhe kujdesit te shputave te kembeve. Ne varesi te shkalles se demt … Lexo më shumë
899 lekë njësi
Kodi: 5902026461108
Kategoria: Kujdesi per Lekuren; Trupi;
Parasoftin pilling corape jane zgjidhje inovative per kujdesin intensive te lekures dhe kujdesit te shputave te kembeve. Ne varesi te shkalles se demtimit te lekures se thembrave te kembeve, perberesit e parasoftin depertojne dhe zbusin shtresen e ashpersuar te epidermes duke kryer pilling dhe duke menjanuar kallot. Acidet AHA/BHA ne menyre efikase stimulojne rigjenerimin dhe rinovimin e proceseve ne lekure. Kompleksi i ekstrakteve(ekstraktet bimore: kaktusi,dardha,limoni,rrushi dhe ananasi) urea dhe alantoina hidratojne lekuren e thate dhe kane efekt zbutes dhe qetesues. Rezultatet e para te largimit te shtresave te ashpra te epidermes jane te dukshme deri ne 7 dite nga momenti i aplikimit te pare te produktit. Nuk rekomandohet per moshat nen 16 vjec. Perdoret vetem ne kembe, nuk duhet perdorur ne thonje te lyer me ngjyre.

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu