Loading...
restoria_discreet_cream_250ml_-_krem_per_rikthimin_e_ngjyres_se_flokeve_kujdesi_per_lekuren_floke_krem_dhe_maska_93232180
0 përshtypje

RESTORIA DISCREET CREAM 250ML-KREM PER RIKTHIMIN E NGJYRES SE FLOKEVE

Krem per rikthimin e ngjyres se flokeve ne menyre graduale gjate 2-3 javeve duke eleminuar thinjat. Permban: Glicerine, squfur, klorur amoniumi, parfu … Lexo më shumë
1 830 lekë njësi
Kodi: 93232180
Krem per rikthimin e ngjyres se flokeve ne menyre graduale gjate 2-3 javeve duke eleminuar thinjat. Permban: Glicerine, squfur, klorur amoniumi, parfum. Aplikohet direkt ne floke te thare. Te mos perdoret balsam gjate trajtimit me Restoria.
Markë:
Restoria

Specifikime

flakon 250ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu