Loading...
rigenforte_balsam_biotinax_200ml_kujdesi_per_lekuren_floke_krem_dhe_maska_8008843128846_1720778581
0 përshtypje

RIGENFORTE BALSAM BIOTINAX 200 ML

Balsam për flokë të dobët dhe të brishtë. I pasur me lëndë ushqyese. Parandalon rënien dhe forcon rrenjet e flokëve. I jep flokëve butësi … Lexo më shumë
750 lekë njësi
Kodi: 8008843128846
Balsam për flokë të dobët dhe të brishtë. I pasur me lëndë ushqyese. Parandalon rënien dhe forcon rrenjet e flokëve. I jep flokëve butësi dhe një efekt të fortë volumizues. Përdorimi: Aplikohet pas larjes në flokë të lagur, duke e shpërndarë në të gjithë gjatësinë e flokëve. Lihet për disa minuta, pastaj shpëlahet. Mbajeni larg fëmijëve.
Markë:
ESI

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu