Loading...
rigenforte_pit_block_shampo_200_ml_kujdesi_per_lekuren_floke_shampo_nena_dhe_bebi_kujdesi_per_bebin_trajtimi_i_paraziteve_8008843010738
0 përshtypje

RIGENFORTE PID BLOCK SHAMPO 200 ML

Shampo kundër parazitëve të kokës. E formuluar nga kombinimi i ekstrakteve bimore me vajra esenciale. Krijon një mjedis të papërshtatshëm për … Lexo më shumë
1 280 lekë njësi
Kodi: 8008843010738
Shampo kundër parazitëve të kokës. E formuluar nga kombinimi i ekstrakteve bimore me vajra esenciale. Krijon një mjedis të papërshtatshëm për rritjen e morrave dhe lehtëson largimin e thërrijave. Pastron skalpin pa e irrituar atë. Zbut flokët, u jep shkëlqim, si pasojë e pranisë së pantenolit. Për përdorim frekuent. Nuk përmban ngjyrues artificialë, parabenë, SLS, SLES. Përdorimi: Aplikohet ne floke te njome, masazhohet 3-5 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Markë:
ESI

Specifikime

Shishe 200 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu