Loading...
rilastil_acnestil_cleansing_mousse_150ml_kujdesi_per_lekuren__8050444852637
0 përshtypje

Rilastil Acnestil Cleansing Mousse 150ml

Shkume larese për higjienën ditore të lëkurës mikse, të yndyrshme dhe të prirur për akne. Me përqendrim të ulët surfaktantesh dhe e pasur m … Lexo më shumë
2 090 lekë njësi
Kodi: 8050444852637
Shkume larese për higjienën ditore të lëkurës mikse, të yndyrshme dhe të prirur për akne. Me përqendrim të ulët surfaktantesh dhe e pasur me përbërës aktivë specifik dhe acid hialuronik. Siguron pastrim të butë të lëkurës pa demtuar filmin hidrolipidik te siperfaqes se lekures, duke ruajtur kështu hidratimin natyral të saj. Testuar per nikel, kobalt, merkur, krom dhe paladium. Hipoalergjik. Jo komedogjenik. Pa paraben, pa ngjyrues, pa SLES, pa SLS.
Markë:
Rilastil

Specifikime

flakon 150ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu