Loading...
rilastil_acnestil_mat_sebum_normalizing_moisturizing_cream_50ml_kujdesi_per_lekuren_8050444856994
0 përshtypje

Rilastil Acnestil Mat Sebum Normalizing Moisturizing Cream 50 ml

Emulsion i lehtë me perthithje të shpejtë, i krijuar posaçërisht për të ulur shkëlqimin e lëkurës së kombinuar dhe të yndyrshme. Zvogelon … Lexo më shumë
1 950 lekë njësi
Kodi: 8050444856994
Emulsion i lehtë me perthithje të shpejtë, i krijuar posaçërisht për të ulur shkëlqimin e lëkurës së kombinuar dhe të yndyrshme. Zvogelon poret e zgjeruara dhe thith sebumin e tepërt, duke e mbajtur lëkurën të thatë dhe të pastër. Zvogëlon yndyren dhe i jep fytyren një efekt mat duke minimizuar papërsosmëritë. Me veprim hidratues dhe antimikrobik i cili ndihmon në kontrollimin e përhapjes së mikroorganizmave në lëkurë. Hipoalergjik, testuar dermatologjikisht. Pa parfum. Pa paraben. Hipoalergjik. Testuar per nikel, kobalt, merkur, paladium.
Markë:
Rilastil

Specifikime

Flakon 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu