Loading...
rilastil_face_cleanser_kujdesi_per_lekuren_fytyre_pastrimi_i_fytyres_8050444852576
0 përshtypje

Rilastil Face Cleanser 200ml

Pastrues për fytyrën, për të gjitha llojet e lëkurës. Heq plotësisht papastërtitë, make up-in dhe grimin. Ka në përbërje acid hialuronik, … Lexo më shumë
1 750 lekë njësi
Kodi: 8050444852576
Pastrues për fytyrën, për të gjitha llojet e lëkurës. Heq plotësisht papastërtitë, make up-in dhe grimin. Ka në përbërje acid hialuronik, ceramide dhe omega 6 dhe i rikthen menjëherë hidratimin dhe elasticitetin lëkurës.
Markë:
Rilastil

Specifikime

flakon 200ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu