Loading...
rilastil_intensive_day_cream_kujdesi_per_lekuren_hidratim_dhe_ushqyerje_8033224811031
0 përshtypje

Rilastil Intensive Day Cream 50ml

Krem hidratues, anti-plakje për lëkurë normale dhe të thatë. E pasur me acid Hialuronik dhe pantenol hidraton dhe ushqen lekuren. E përshtatshme … Lexo më shumë
4 100 lekë njësi
Kodi: 8033224811031
Krem hidratues, anti-plakje për lëkurë normale dhe të thatë. E pasur me acid Hialuronik dhe pantenol hidraton dhe ushqen lekuren. E përshtatshme si bazë për makijazhin. E testuar klinikisht. Jo komedogjenik.
Markë:
Rilastil

Specifikime

Flakon 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu