Loading...
4103040171290
0 përshtypje

Sebamed Anti-ageing Q10 lifting Eye Cream

Ko-enzima Q10 ndihmon në aktivizimin e metabolizmit të energjisë në qelizat e lëkurës. Kompleksi përbërës aktiv i bazuar në fitopeptide të … Lexo më shumë
1 130 lekë njësi
Kodi: 4103040171290
Ko-enzima Q10 ndihmon në aktivizimin e metabolizmit të energjisë në qelizat e lëkurës. Kompleksi përbërës aktiv i bazuar në fitopeptide të kombinuara me mukopolisaharide sigurojne hidratim intensive. Fale permbajtjes me shea butter, vaj të avokados dhe bajameve zbut dhe hidraton lëkurën. Bisabololi natyror qetëson acarimin e lekures. Mbron nga irrituesit dhe alergjenët.
Markë:
Sebamed

Specifikime

Tubet 15 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu