Loading...
septona_baby_nappy_rash_cream_with_hypericum__panthenol_kujdesi_per_lekuren_nena_dhe_bebi_kujdesi_per_bebin_trajtimi_i_lekures_kremra_krem_per_lekure_te_irrituar_5201410220155
0 përshtypje

SEPTONA BABY NAPPY RASH CREAM with Hypericum&Panthenol

Krem ​​mbrojtës nga irritimet e bebelinave. Me hypericum dhe panthenol, ideal për kujdesin e përditshëm të lëkurës delikate të foshnjës, … Lexo më shumë
470 lekë njësi
Kodi: 5201410220155
Krem ​​mbrojtës nga irritimet e bebelinave. Me hypericum dhe panthenol, ideal për kujdesin e përditshëm të lëkurës delikate të foshnjës, nga dita e pare. Formula e tij e pastër me faktorë natyral zbutës, mbron lëkurën e foshnjës tuaj nga skuqjet e pelenave, acarimet, lagështia dhe bakteret. Përhapet lehtë. Pa paraben, pa vaj parafine, pa sapun, pa alkool, pa silikon. Hipoalergjen.
Markë:
Septona

Specifikime

Tubet 100 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu