Loading...
septona_duo_round_cotton_pads_for_daily_cleaning_x_120pcs_kujdesi_per_lekuren_fytyre_peceta_dhe_tampone_5201410812046
0 përshtypje

Septona Duo Round Cotton Pads for Daily Cleaning x120 Pcs

Tampona pambuku të rrumbullakta për pastrimin e fytyrës. Me funksion të dyfishtë pastrimi. Me një anë për pastrim të thellë dhe një anë tj … Lexo më shumë
250 lekë njësi
Kodi: 5201410812046
Tampona pambuku të rrumbullakta për pastrimin e fytyrës. Me funksion të dyfishtë pastrimi. Me një anë për pastrim të thellë dhe një anë tjetër për përkujdesje më të butë. Me qepje në pjesët anësore, për të shmangur mbetjet e copave të pambukut në fytyrë. Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht. Hipoalergjen. 100% pambuk.
Markë:
Septona

Specifikime

kutix120pcs
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu