Loading...
septona_eyes__face_make_up_remover_wipes_detox_kujdesi_per_lekuren_pastrimi_i_fytyres_syte_fytyre_5201410616149
0 përshtypje

SEPTONA EYES&FACE MAKE UP REMOVER WIPES DETOX WITH ACTIVE CHARCOAL x20PCS

Letër e lagur për pastrimin e make-upit me karbon aktiv. Karboni aktiv kap ndotësit dhe eleminon toksinat për një pastrim të thellë të poreve … Lexo më shumë
350 lekë njësi
Kodi: 5201410616149
Letër e lagur për pastrimin e make-upit me karbon aktiv. Karboni aktiv kap ndotësit dhe eleminon toksinat për një pastrim të thellë të poreve të lëkurës. Pa paraben, pa alkool.
Markë:
Septona

Specifikime

pakoX20cp
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu