Loading...
septona_sensitive_intimate_wipes_x_15pcs_kujdesi_per_lekuren_pastrues_intim_kujdesi_vetjak_peceta_dhe_tampone_pastrues_intime_higjena_intime_5201410150018
0 përshtypje

SEPTONA SENSITIVE INTIMATE WIPES X 15PCS

Letra te lagura intime me ekstrakte kamomili, calendula dhe pantenol pastrojnë butësisht, duke qetësuar lëkurën e zonës intime. Prebiotikët rua … Lexo më shumë
140 lekë njësi
Kodi: 5201410150018
Letra te lagura intime me ekstrakte kamomili, calendula dhe pantenol pastrojnë butësisht, duke qetësuar lëkurën e zonës intime. Prebiotikët ruajnë ekoflorën natyrale të zonës intime, ndërsa acidi laktik ndihmon në mbështetjen e pH fiziologjik të vaginës. Pecetat intime janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm në shtëpi, punë, pas sportit ose udhëtimeve pasi ofrojnë një ndjenjë unike të freskisë dhe komoditetit. pH 5,5. Testuar dermatologjikisht dhe gjinekologjikisht. Pa paraben, pa alkool, pa sapun dhe izotiazolinone.
Markë:
Septona

Specifikime

pako x 15cp
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu