Loading...
shampo_biotine_dhe_aloe_vera_1000ml_drasanvi_kujdesi_per_lekuren_floke_shampo_8436044512001
0 përshtypje

SHAMPO BIOTINE DHE ALOE VERA 1000ML DRASANVI

Shampo e pasur në biotinë dhe Aloe Vera, ku falë proteinave dhe aminoacideve ka veprim ushqyes, mbron flokët nga agresionet e jashtme dhe ndihmon … Lexo më shumë
1 550 lekë njësi
Kodi: 8436044512001
Shampo e pasur në biotinë dhe Aloe Vera, ku falë proteinave dhe aminoacideve ka veprim ushqyes, mbron flokët nga agresionet e jashtme dhe ndihmon ne rritje. Fuqia e Aloe Veras i jep flokëve nje shkëlqim të pa krahasueshëm.
Markë:
Drasanvi

Specifikime

Flakon 1000ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu