Loading...
suavinex_anti_stretch_marks_kujdesi_per_lekuren_trupi_trajtim_per_strija_kujdesi_per_nenen_8426420048408_png
0 përshtypje

SUAVINEX ANTI STRETCH MARKS

Krem për grate shtatezena. Parandalon cikatricet qe formohen nga ndryshimet e menjëhershme të peshes trupore gjatë shtatëzanisë. Me një erë s … Lexo më shumë
3 100 lekë njësi
Kodi: 8426420048408
Krem për grate shtatezena. Parandalon cikatricet qe formohen nga ndryshimet e menjëhershme të peshes trupore gjatë shtatëzanisë. Me një erë shumë të butë, krijuar për të mos irrituar ndjeshmerine e nuhatjes së grave shtatzëna. Perberesit: ekstrakt trendafili, gotu kola, vitamin E dhe F, ivy, bisht kali te pasura me silikon.
Markë:
Suavinex

Specifikime

tub 250ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu