Loading...
milk_spf_30_heipoa_farmavitta
5 5 5 Product
5 përshtypje

HEI POA MONOI MILK SPF30 150ML

Qumësht mbrojtës me Spf 30. Me aromë të luleve Tiare. Mbron nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB. Hidraton, ushqen dhe mbron lëkurën nga rrezet e d … Lexo më shumë
-30%
2 599 lekë1 819 lekë njësi
Kodi: 3273816533483
Qumësht mbrojtës me Spf 30. Me aromë të luleve Tiare. Mbron nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB. Hidraton, ushqen dhe mbron lëkurën nga rrezet e diellit. Ndihmon në nxirje. Pa paraben, rezistente ndaj ujit.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

flakon 150ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:57
Uaa cfare arome fantastike qe ka shkelqen me perdorimin e tij.
5 1 5
%V-07-21 %+0000:40
superr proddukt
5 1 5
%V-07-21 %+0000:41
Produkti me i mire qe kam perdorur
5 1 5
%V-07-21 %+0000:41
best
5 1 5
%V-07-21 %+0000:41
the best
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu