Loading...
baume_monoi_body_hair_100ml_tahti_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA HAIR & BODY MONOI BALM 100 ML

Balsam i krijuar enkas për flokët dhe trupin. Me aromë të luleve Tiare. Hidraton, shkëlqen dhe forcon flokët. Rivitalizon dhe realizon hidratim … Lexo më shumë
1 999 lekë njësi
Kodi: 3394026530304
Balsam i krijuar enkas për flokët dhe trupin. Me aromë të luleve Tiare. Hidraton, shkëlqen dhe forcon flokët. Rivitalizon dhe realizon hidratim të thellë të lëkurës. Pa paraben, pa fenoksietanol.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

tub
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu