Loading...
skindetox-farmavitta-neutrogena
5 5 3 Product
3 përshtypje

Neutrogena Skin Detox Purifying Scrub 150ml

Scrub pastrues, detoksifikues për fytyrën, për të gjitha llojet e lëkurës. E pasuruar me acid glikolik dhe acid salicilik, zbut lëkurën dhe zh … Lexo më shumë
865 lekë njësi
Kodi: 3574661430690
Scrub pastrues, detoksifikues për fytyrën, për të gjitha llojet e lëkurës. E pasuruar me acid glikolik dhe acid salicilik, zbut lëkurën dhe zhbllokon poret duke hequr papastërtitë, sebumin e tepërt dhe përbërjen, duke ruajtur ekuilibrin e barrierës së lëkurës. Lëkura është e butë, e pastruar thellë. Jo komedogjene. Vendoseni në fytyrë të lagur dhe masazhojeni butë. Shpëlajeni tërësisht. Shmangni zonën e syve.
Markë:
Neutrogena

Specifikime

tub 150ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-02-26 %+0000:49
Produkt shume cilesor dhe cmimi shume ekonomik
5 1 5
%V-02-26 %+0000:51
produkt shume cilesor dhe cmim ekonomik
5 1 5
%V-02-26 %+0000:51
me pelqen
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu