Loading...
exfoliating_shower_gel_150ml_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA EXFOLIATING SHOWER GEL 150ML

Xhel eksfoliues per trupin, me veti antibakteriale. Me përzierje delikate te Tahiti Monoi, rërës së zezë dhe aromës së ëmbël të luleve Tiare … Lexo më shumë
999 lekë njësi
Kodi: 3273816531496
Kategoria: Trupi;
Xhel eksfoliues per trupin, me veti antibakteriale. Me përzierje delikate te Tahiti Monoi, rërës së zezë dhe aromës së ëmbël të luleve Tiare. Largon qelizat e vdekura dhe papastertite e akumuluara ne lekure. Nxit rigjenerimin e lekures. Prania e vajit te kokosit shton vetite hidratuese te xhelit eksfoliues.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

tub
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu