Loading...
shower_gel_tube_150ml_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA SHOWER GEL TUBE 150ML

Xhel dushi per trupin me vaj kokosi dhe aromë të luleve Tiare . Pastron butësisht lëkurën nga papastërtitë. Ushqen dhe e lë të hidratuar. Pë … Lexo më shumë
-30%
999 lekë699 lekë njësi
Kodi: 3394026531073
Kategoria: Trupi;
Xhel dushi per trupin me vaj kokosi dhe aromë të luleve Tiare . Pastron butësisht lëkurën nga papastërtitë. Ushqen dhe e lë të hidratuar. Për përdorim të përditshëm.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

tub
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu