Loading...
hydro-farmavitta-neutrogena
0 përshtypje

Neutrogena Hydro Boost Express Hydrating Body Spray 200 ML

Spraj hidratues trupi, për lëkurë normale në të thatë. Me formulë freskuese, ultra te lehtë dhe ftohëse falë acidit hialuronik në përmbajt … Lexo më shumë
805 lekë njësi
Kodi: 3574661391434
Kategoria: Trupi; Lekure Sensitive;
Spraj hidratues trupi, për lëkurë normale në të thatë. Me formulë freskuese, ultra te lehtë dhe ftohëse falë acidit hialuronik në përmbajtje, super hidratues i kujdesit për lëkurën, i aftë të mbajë deri në 1000 herë peshën e tij në ujë. Ruan ekuilibrin e lagështisë së lëkurës duke lëshuar vazhdimisht hidratim kur lëkura ka nevojë për të. Përdorimi: Spërkateni direkt në lëkurën e lagur për të bllokuar lagështinë pas dushit. Praktik dhe i shpejtë për t’u përdorur.
Markë:
Neutrogena

Specifikime

Shishe 200ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu