Loading...
algosilhouette_exfoliating_body_soap2_algotherm_farmavitta
algosilhouette_exfoliating_body_soap2_algotherm_farmavittaalgosilhouette_exfoliating_body_soap_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOSILHOUETTE EXFOLIATING BODY SOAP 125 G

Pastron dhe eleminon qelizat e vdekura. Pergatit trupin per trajtimin anticelulit. Heq cdo papasterti. Perdorimi: Aplikojeni gjate dushit 2 here ne ja … Lexo më shumë
-50%
1 499 lekë750 lekë njësi
Kodi: 3273819223077
Pastron dhe eleminon qelizat e vdekura. Pergatit trupin per trajtimin anticelulit. Heq cdo papasterti. Perdorimi: Aplikojeni gjate dushit 2 here ne jave, duke perqendruar perdorimin ne zonat me celulit te theksuar.
Markë:
Algotherm

Specifikime

cope
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu