Loading...
algosilhouette_restructuring_dry_oil_100ml_algotherm_farmavitta
algosilhouette_restructuring_dry_oil_100ml_algotherm_farmavittaalgosilhouette_restructuring_dry_oil_100ml2_algotherm_farmavitta
5 5 1 Product
1 përshtypje

ALGOSILHOUTTE RESTRUCTURING DRY OIL 100ML

Vaj I thate per strijat dhe konturimin e trupit. Vepron mbi strijat e lekures dhe i rikthen elasticitetin lekures. Perdorimi: Aplikojeni ne zonat me s … Lexo më shumë
-50%
4 799 lekë2 400 lekë njësi
Kodi: 3273819223053
Vaj I thate per strijat dhe konturimin e trupit. Vepron mbi strijat e lekures dhe i rikthen elasticitetin lekures. Perdorimi: Aplikojeni ne zonat me strija me te theksuara. Rekomandohet ne humbjet e shpeshta te peshes dhe gjate shtatzanise.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Flakon 100 ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:29
Porosite online sepse te vjen shume shpjete, vepron shume mire me lekuren
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu