Loading...
algotherm_hand_care_trajtim_per_duart_3273819210114
0 përshtypje

ALGOTHERM HAND CARE *50ML

Krem hidratues për duar të thata dhe të ashpra. Formuluar me Chorella Vulgaris dhe ekstrakt të irisit që rritin hidratimin. Rivitalizon dhe rinon … Lexo më shumë
-50%
1 299 lekë650 lekë njësi
Kodi: 3273819210114
Krem hidratues për duar të thata dhe të ashpra. Formuluar me Chorella Vulgaris dhe ekstrakt të irisit që rritin hidratimin. Rivitalizon dhe rinon lekuren e duarve. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Testuar dermatologjikisht.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Tubet 50 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu