Loading...
body_nutritive_cream_200ml_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA BODY NUTRITIVE CREAM 200ML

Krem trupi, hidraton intensivisht dhe ushqen lëkurën. Shndërrohet në formë vajore kur aplikohet, duke lenë një ndjesi të këndshme. Prezenca e … Lexo më shumë
-30%
2 399 lekë1 679 lekë njësi
Kodi: 3273816531144
Krem trupi, hidraton intensivisht dhe ushqen lëkurën. Shndërrohet në formë vajore kur aplikohet, duke lenë një ndjesi të këndshme. Prezenca e lules Tiara e lë lëkurën të butë dhe të aromatizuar. Pa paraben, pa fenoksietanol. Përdorimi: Aplikojeni lehtësisht në të gjithë trupin si pjesë e rutinës së përditshme. Mund të përdoret edhe si një vaj masazhues falë formulës unike.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

kuti
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu