Loading...
oil_spf_15_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA DRY OIL SPF 15 150ML

Vaj i thatë për mbrojtje nga dielli, me Spf15. Për trupin dhe fytyrën. Me aromë të luleve Tiare dhe vaj kokosi. Ndihmon në nxirje, ushqen dhe h … Lexo më shumë
-30%
2 199 lekë1 539 lekë njësi
Kodi: 3511016533149
Vaj i thatë për mbrojtje nga dielli, me Spf15. Për trupin dhe fytyrën. Me aromë të luleve Tiare dhe vaj kokosi. Ndihmon në nxirje, ushqen dhe hidraton lëkurën. Pa alkol, pa konservues, pa ngjyrues. Rezistent ndaj ujit. Aplikojeni vajin në të gjitha pjesët e trupit përpara ekspozimit në diell. Përsëriteni shpesh për të ruajtur mbrojtjen.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

shishe
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu