Loading...
oil_spf_30_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA HUILE SECHE MONOI SPF 30 *150ML

Vaj i thate per mbrojtje nga dielli, me Spf 30. Ushqen dhe hidraton ne thellesi lekuren. Per trupin dhe fytyren. Mbron kunder djegies dhe ndihmon ne n … Lexo më shumë
-30%
2 599 lekë1 819 lekë njësi
Kodi: 3511016533156
Vaj i thate per mbrojtje nga dielli, me Spf 30. Ushqen dhe hidraton ne thellesi lekuren. Per trupin dhe fytyren. Mbron kunder djegies dhe ndihmon ne nxirje. Rezistent ndaj ujit.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

shishe
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu