Loading...
roucou_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA ROUCOU TAHITI MONOI OIL 100ML

Vaj trajtues për lëkurën, me 96% të përbërësve natyrore. I pasur me beta-karoten stimulon prodhimin e melaninës, pigmentin natyror që i jep n … Lexo më shumë
-30%
1 799 lekë1 259 lekë njësi
Kodi: 3273816531823
Kategoria: Vajra Trupore;
Vaj trajtues për lëkurën, me 96% të përbërësve natyrore. I pasur me beta-karoten stimulon prodhimin e melaninës, pigmentin natyror që i jep ngjyrë lëkurës dhe ndihmon në nxirje. Përgatit lëkurën për ekspozimin në diell, ndihmon në nxirje. Falë vajit të kokosit në përmbajtje ushqen dhe hidraton lëkurën. Përdorimi: Aplikojeni lehtësisht në të gjithë trupin si pjesë e rutinës së përditshme.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

Flakon 100ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu