Loading...
element_77_photo1_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA TAHITI MONOI OIL TIARA FLOWER 100ML

Vaj trajtues për flokë dhe lëkurë, me 96% të përbërësve natyrore. Me ekstrakte të lules Gardenia dhe vitaminë E. Hidratues dhe ushqyes për … Lexo më shumë
-30%
1 599 lekë1 119 lekë njësi
Kodi: 3394021000512
Vaj trajtues për flokë dhe lëkurë, me 96% të përbërësve natyrore. Me ekstrakte të lules Gardenia dhe vitaminë E. Hidratues dhe ushqyes për flokët dhe lëkurën. Përdorimi: Aplikohet në trup me një masazh të lehtë. Në flokë, vendoseni dhe lëreni për 20 minuta para se ti lani me shampo, ose shpërndani një sasi të vogël në gjatësitë e dëmtuara.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

shishe
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu