Loading...
elixir_of_love_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA UMUHEI-ELIXIR OF LOVE MONOI 100ML

Vaj aromatizues për lëkurën, me 96% të përbërësve natyrore. Përftohet nga macerimi i kombinimit të 7 luleve afrodiziake(Pineapple, Miri, Ylan … Lexo më shumë
-30%
1 899 lekë1 329 lekë njësi
Kodi: 3273816530369
Kategoria: Vajra Trupore;
Vaj aromatizues për lëkurën, me 96% të përbërësve natyrore. Përftohet nga macerimi i kombinimit të 7 luleve afrodiziake(Pineapple, Miri, Ylang Ylang, Blue Ageratum, Sandalwood, Tiara, Tahiti Rea). Hidraton shtresat e sipërme të epidermës dhe aromatizon. Përdorimi: Aplikojeni sa herë të dëshironi.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

Flakon 100ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu